Campeonato de España de Hard Enduro - LA CLUA DE BASSELLA - Lleida

  • Àmbit:
    Campionat d´Espanya
  • Data:
    2022-01-29
  • Inscripcions:
    Inici: 2022-01-01
    amb import de recàrrec des de: 2022-01-24
    Tancament: 2022-01-27 fins les 24 hores
  • Organitzador:
    Moto Club Segre
  • Lloc de celebració
    La Clua de Bassella, Lleida
  • Telèfon:
    973460505 // 609 40 45 54
  • Lloc de sortida
    La Clua de Bassella, Lleida
  • Horaris:
  • President del club:
    LLUIS CAPDEVILA MARSANS
  • E-Mail de contacte:
    mcsegre@mcsegre.org
  • Província:
    Lleida
  • Categoríes:
    Campeonato de España Elite Femenino
    Campeonato de España Elite Júnior
    Campeonato de España Elite Sénior
    Copa de España Júnior
    Copa de España Máster 35
    Copa de España Máster 45
    Copa de España Sénior
  • Coordenades UTM:
    41.98946 / 1.28055
Inscrits a la prova (117 en total)
+ - Campeonato de España Elite Femenino (1 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
GOMEZ CANTERO, SANDRA
+ - Campeonato de España Elite Júnior (8 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
BRINES PAREJA, CARLOS CM La Canal
CALDERON MARTINEZ, ALEX Mc Cent Peus
CANFLANCA CEBALLOS, AXIER Mc. Ziki Team
GIRO MESTRE, GABRIEL Mc Sitges
GIRO MESTRE, ORIOL Mc Sitges
GUTIERREZ LOPEZ, MIGUEL
MURUA AGIRRE, ARITZ Urnobitza Kirol Kluba
RIBAU LOPEZ, SERGIO Mc. Piera Scan
+ - Campeonato de España Elite Sénior (43 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
AGUILERA MIGUEL, ALVARO
ARAMBURU UGARTE, ALBERTO Urnobitza Kirol Kluba
ARANEGA PETE, PEDRO JESUS CD. Enducross Huercal Overa
ARREGUI OYARZUN, AITOR
ARTOLA ARTOLA, JOSU Urnobitza Kirol Kluba
CALVO SOTA, DAVID Mc. Ziki Team
CARDONA LOPEZ, NESTOR
DARNES CASELLAS, GUILLEM Mc. Riuprimer Gas i Rocs
DOMAICA RUIZ DE AZUA, ARTURO
ECHEVERRIA VALCARLOS, DAVID
ESPIGUL CAMPS, SERGI
FERNANDEZ ZUBELDIA, IBET
FONT TORRES, MARC
FONT TORRES, MIQUEL
GARCIA ALONSO, ALBERT Mc Cent Peus
GARMENDIA IMAZ, URKO Urnobitza Kirol Kluba
GUIMERA GASULLA, RAUL Trial Matarraña
HIDALGO GARCIA, ALEX Mc. Aiala
IBEAS DE LA TORRE, HECTOR
IRAZOLA ARBULU, PERU
KABAKCHIEV , TEODOR
LATORRE MAGDALENA, RAFAEL
MARTINEZ IGLESIAS, MIGUEL
MEDINA MAYO, ALEJANDRO
MILLAN GASCON, DAVID Trial Matarraña
MORET CLOTA, FRANCESC Ripoll Mc
POVEDANO REINA, ANTONIO C.D. TRT Race Service
QUER MOLGO, JORDI Mc. Segre
QUER MOLGO, RAMON Mc. Segre
QUILIS SERON, JAIME
REY COLOMINAS, FERRAN MC Enduro Cunit
RIBA LAZARO, MARC Mc Tona
RIVERO GUTIERREZ, CARLOS
ROCA CASTELLA, JORDI
ROMAN SERRANO, MARIO
SAENZ MARTINEZ-LOSA, ANTONIO
SALA GRACIA, GERARD Mc. Segre
SALSENCH CONSTANCIO, ELOI Mac Reus
SANTAOLALLA DE VILLAR, MANUEL Mc. Ziki Team
SELLA , SULF
SERRANO SAIZ, JERAY
TOMAS FONT, PAU Mc. Riuprimer Gas i Rocs
TORRENTA PAGES, ALBERT
+ - Copa de España Júnior (8 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
AZCONA ESPINOSA, BORJA
BARRAU CAUHE, CARLOS Mc. Zuera
BERGES PUYAL, JORGE Axel Sancho R.T.
FERNANDEZ SERRA, MARC MC Enduro Cunit
MARTINEZ URQUIJO, ENEKO Mc. Aiala
ORTIGA SANCHEZ, IVAN Mc Amposta
REY GARCIA, JUAN
SUS MOÑUX, VICTOR Mc. Zuera
+ - Copa de España Máster 35 (20 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
ANTXIA PULIDO, ARITZ
CARDONA NOVAS, ALBERT Mc Solsonès
CASAS LOPEZ, ANTONIO
CASTRESANA LEQUERICA, PEIO
CODINA GUAL, RAMON Mc. Segre
CREGO ALONSO, JAKUE
DEL CASTILLO PINILLA, ALVARO
DIAZ NEBRERA, JOSEP MIQUEL Mc Cubelles
ESPINOS PIÑOL, MIGUEL
FULLAONDO ALONSO, GAIZKA
GUILLEN TURON, JOAN CARLES
MACAZAGA OCHANDORENA, JON Mc. Ziki Team
MUÑOZ HERNANDEZ, PEDRO JOSE
NECHIFOR , RUBEN EMANUEL
OGANDO MIRANDA, XOSE MARIA
QUINTANA BEDOYA, MANUEL
SOLER GARCIA, FERNANDO CD. Enducross Huercal Overa
TOMAS GARCIA, JOSE GABRIEL Ctat. Albaida
TORRES VADILLO, FRANCISCO Ctat. Albaida
VAQUERO MARTINEZ, SERGIO
+ - Copa de España Máster 45 (14 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
ARGUTIAN , ANDREI
GOMEZ CARRION, DAVID Mc Sitges
JIMENEZ RUEDA, ALFREDO
LOPEZ SANCHEZ, JOAN
MIGUEL MENDEZ, JULIO
MOLINERO MONSO, MIQUEL
PIÑOL CURTO, ALBERT
RODRIGUEZ FUENTES, ROQUE CD. Enducross Huercal Overa
ROMERO LACUEVA, JAVIER Mc. Bajo Aragón
TOMAS ROCADEMBOSCH, JOAN Mc. Riuprimer Gas i Rocs
TORRE ALONSO, BENJAMIN
TUGUES MARSOL, JORDI Mc. Segre
VALERO RAMOS, ANTONIO
VIVANCOS BRONCANO, GINES Racc M.S.
+ - Copa de España Sénior (23 Inscrit/s)
Dorsal Federat Club
AMADOR CASTILLO, DANIEL
ARBAT TRAVER, JORDI Mc B.Bergueda
ARMENGOL OLIVA, JORGE Mc. Bajo Aragón
ARNALTE TELLEZ, ALBERTO RAFAEL CM Andreu28
BAUDIN FUENTES, PABLO Mc. Zuera
GARCIA RAMOS, DAVID CD. Enducross Huercal Overa
GUTIERREZ HERAS, DAVID
INVERNON BALCELLS, MARC
LEON GARCIA, PEDRO MC Talavera
LEON SOLE, XAVIER
MATUTE BONEL, ANGEL
MONTEYS MARCOS, LUCAS
MORALES NOGALES, JOSHUA Mc Cubelles
PEREZ UREÑA, ALEJANDRO
SAMARA ROSELLO, IGOR
SARTO PINA, ENRIQUE Mc. Zuera
SUBIRATS ROYO, DANI Mc Amposta
TEIXEIRA FERNANDEZ, DIEGO
URBANO SALIDO, JAVIER Esc. Zambrana
VICENTE QUINA, PATRICIO ALBERTO
VICENTE SISO, JAUME
VIDAL MARTI, GUILLEM Ctat. Albaida
ZARDOYA EGAÑA, IÑIGO Urnobitza Kirol Kluba